63. Monogramista - Dostaveníčko
vyšívaný obraz, monogramováno vlevo dole N.F. paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 18,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 36,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč