63. Pronik přímek
signováno a datováno tužkou vpravo dole
Datace: 1995
Šířka: 17,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč