63. Sešit aktů
nesignováno, uvnitř 9 kreseb
Šířka: 17 cm, výška: 17 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč