149. Slunce
Autor: Igor Ševčík
(1951 Trenčianská Mitice, Slovensko - 2003 Praha)
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 29 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč