197. Svišť
Autor: Igor Ševčík
(1951 Trenčianská Mitice, Slovensko - 2003 Praha)
signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 5 cm, výška: 7 cm, rámování: 25 x 20 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč