29. Kytice
Autor: Igor Ševčík
(1951 Trenčianská Mitice, Slovensko - 2003 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 15 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 27 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč