8. Tužka

Autor: Igor Ševčík
(1951 Trenčianská Mitice, Slovensko - 2003 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 53 x 43 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:07 SEČ

Zbývá: 10d 2h 1m 18s

Vyvolávací cena: 800 Kč