8. Tužka
Autor: Igor Ševčík
(1951 Trenčianská Mitice, Slovensko - 2003 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč