Pohled na Staré Město

Autor: Zdeňka Liebscherová - Čechová
(1885 Praha - 1944 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1929/30
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: 60 x 50,5 cm - rám poškozen

Konec dražby: 15.04.2019 22:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč