Večerní zátiší

Autor: Ondřej Coufal
(1979 Pelhřimov)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 2007
Šířka: 64 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 79 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč