9. Zátiší s květinami

Autor: Ondřej Coufal
(1979 Pelhřimov)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 2007
Šířka: 65 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 79 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:08 SEČ

Zbývá: 13d 4h 18m 37s

Vyvolávací cena: 9 500 Kč