111. Kutil amatér

Autor: Anna Mládková
(1914 Tábor)

signováno vlevo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 14:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč