112. Kutil amatér
Autor: Anna Mládková
(1914 Tábor)
signováno vlevo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč