279. Stromy
Autor: Anna Mládková
(1914 Tábor)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 51 cm, rámování: 56 x 70 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč