279. Stromy

Autor: Anna Mládková
(1914 Tábor)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 51 cm, rámování: 56 x 70 cm

Konec dražby: 28.07.2019 17:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč