Drbny

Autor: Anna Mládková
(1914 Tábor)

signováno vpravo dole, vzadu doprovodný popisek
Šířka: 22,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 13:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč