69. Drbny
Autor: Anna Mládková
(1914 Tábor)
signováno vpravo dole, vzadu doprovodný popisek
Šířka: 22,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 13:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč