1700. Uhlíř
Autor: František Vincenc Danihelka
(1911 Pardubice - 1970 Pardubice)
signováno tužkou vpravo dole pod paspartou, papír zažloutlý se skvrnkami, nerámováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: volně 27 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 22:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč