2ks Krajinek

Autor: František Vincenc Danihelka
(1911 Pardubice - 1970 Pardubice)

signováno dole, konvolut kreseb - 2 kusy
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 09.12.2020 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč