48. Konvolut kreseb

Autor: František Vincenc Danihelka
(1911 Pardubice - 1970 Pardubice)

signováno dole, konvolut kreseb - 2 kusy
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm

Konec dražby: 23.10.2019 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč