85. Koňský povoz
Autor: František Vincenc Danihelka
(1911 Pardubice - 1970 Pardubice)
signováno a datováno vlevo nahoře. Na reversu autorský přípis.
Technika: olej na překližce, datace: 1939
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 32 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč