10. Zimní krajina

Autor: A. Brožek

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 97 cm, výška: 72 cm, rámování: 84 x 110 cm - poškozen

Konec dražby: 14.09.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
3 100 Kč14.9.2020 19:45:29
2 800 Kč14.9.2020 12:23:02
2 500 Kč11.9.2020 19:25:53