270. Zimní krajina
Autor: Antonín Brožek
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 97 cm, výška: 72 cm, rámování: 84 x 110 cm - poškozen
Konec dražby: 28.07.2019 16:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč