473. Zimní krajina

Autor: Antonín Brožek

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 97 cm, výška: 72 cm, rámování: 84 x 110 cm - poškozen

Konec dražby: 10.02.2020 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč