190. Souznění
Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)
Signován vpravo dole tužkou, číslováno 9/50, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 59 cm, výška: 67 cm, rámování: pošk. 85 x 63 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč