P.F. 86

Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)

signováno a datováno tužkou uprostřed dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1985
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 21,5 x 14,5 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:06

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč