Těla

Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)

signováno vpravo dole, , číslováno vlevo dole 79/100, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 82 x 62 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč