64. Úvozová cesta
signováno vlevo dole
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 39,5 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč