58. Dvě dámy (následovník)
Autor: Adolphe Joseph Thomas Monticelli
(1824 Marseille - 1886 Marseille)
signováno vpravo dole nečitelně, původní rám
Technika: olej na dřevě
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 33 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč