11. Vodní hladina

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rám
Technika: křída, datace: 1964
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 52 x 68 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:05 SELČ

Zbývá: 1d 12h 43m 34s

Vyvolávací cena: 500 Kč