153. Podzim u lesa
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1982
Šířka: 60 cm, výška: 30 cm, rámování: 45,5 x 76,5
Konec dražby: 20.06.2019 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč