Parkoviště

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1962
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 51 x 66 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 12.08.2020 22:37 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat