21. Podzimní cesta
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
na reversu autorský štítek, signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1989
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 58,5 x 78 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč