296. Slunečnice - L Formát
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
nesignováno, pochází z pozůstalosti po malíři, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 92 cm, výška: 70 cm, rámování: 79 x 100 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč