298. Pohled na Kampu ze Střeleckého ostrova

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rám
Technika: akvarel, datace: 1968
Šířka: 88 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 107

Konec dražby: 09.06.2020 22:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč