299. Podzimní zatáčka - cesta do Hýskova
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rám
Technika: kombinovaná technika, datace: 1975
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 77 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč