300. Sad na jaře
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1975
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč