32. Vánoční přání
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rám, kolorovaná litografie
Technika: litografie, datace: 1989
Šířka: 20 cm, výška: 24 cm, rámování: 51 x 39
Konec dražby: 17.12.2019 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč