337. Na saních
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rám
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 41 cm, výška: 15 cm, rámování: 35 x 60 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč