Stromy u pole

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1972
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 80 cm

Konec dražby: 14.07.2019 19:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč