49. Chalupy v zimě
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 42 cm, výška: 15 cm, rámování: 35 x 59 cm
Konec dražby: 21.10.2019 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč