52. Ponocný
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rám
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 21 cm, výška: 32 cm, rámování: 47 x 35 cm
Konec dražby: 21.10.2019 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč