58. Jihočeský rybník
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rám, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 58 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 71 cm
Konec dražby: 21.10.2019 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč