61. Jiřiny ve džbánu
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1979
Šířka: 65 cm, výška: 86 cm, rámování: 99 x 79 cm
Konec dražby: 21.10.2019 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč