62. Strom v ulici
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 61
Šířka: 33 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 66 x 51 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 12.08.2020 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat