72. Podzim v Kyšicích
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rám
Technika: olej na malířské desce, datace: 1997
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 64 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč