73. Slunečnice ve džbánu

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signován a datováno vpravo dole, rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1972
Šířka: 51 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 65 cm

Konec dražby: 22.10.2019 21:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč