82. Jarní kytice
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorské věnování, rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1975
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 64 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč