86. Kytice
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
pochází z autorovi pozůstalosti, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 67 cm, rámování: 83 x 67 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč