11. Orosené ráno

Autor: Stanislava Červenková
(1925 Říčany - 2001)

signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reversu, zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 1977
Šířka: 60 cm, výška: 73 cm, rámování: 94 x 81 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:40 SELČ

Zbývá: 0d 3h 15m 33s

Vyvolávací cena: 2 700 Kč