Sečská přehrada

Autor: Gustav Krum
(1924 Jihlava - 2011)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 76 cm, výška: 57 cm, rámování: 70,5 x 90,5 cm

Konec dražby: 12.06.2018 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč