87. Sečská přehrada
Autor: Gustav Krum
(1924 Jihlava - 2011)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 76 cm, výška: 57 cm, rámování: 70,5 x 90,5 cm
Konec dražby: 12.06.2018 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč